Profesionálna priemyselná a domáca úprava vody

kariéra

více volních pozic

Konštruktér / Servisní technik

Koho hledáme?

Profesionála s chutí pracovat a řešit všechny vzniklé situace, člověka se smyslem pro týmovou práci, kterého nebrzdí představa, že něco nejde.

Co nabízíme?

  • práci v profesionální dynamické společnosti se stabilní pozicí na trhu
  • přístup k nejmodernějším technologiím v oblasti úpravy vody
  • možnost osobního a profesionálního růstu
  • atraktivní výkonově orientovaný systém odměňovaní

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • schopnost analyzovat technické problémy a samostatné rozhodovaní
  • zodpovědnost a logické myšlení
  • technickou zručnost
  • anglický jazyk výhodou
  • ovládaní AutoCad, MS Office, Internet,
  • ŘP skupina B
  • VŠ vzdělaní, technický anebo chemický směr
  • nekompromisní loajálnost vůči společnosti Waleon®
Náplň práce:
Kompletní administrativní příprava a organizovaní a realizace montáži a servisních zakázek technologii pro úpravu vod.
Informace pro uchazeče:

Vybrané uchazeče, kteří splňují požadované kritéria pozveme na osobní pohovor na základe strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, který zasílejte na e-mail: waleon@waleon.cz

Waleon - úprava vody
technológie pre úpravu vody
Waleon s.r.o.

Sídlo:
Počernická 699/62d, 108 00 Praha 10

Obchodně-servisní středisko:
Jizdárenská 590, 682 01 Vyškov

e-mail: waleon@waleon.cz
telefon: +420 723 WALEON
  +420 723 925 366